Milionár zatknutý za rýchlosť. Neuveríte, čo povedal policajtovi!

Zastavenie zo strany polície je stresujúce. Je to ešte horšie, ak viete, že robíte niečo nelegálne.

Tu sú skutočné a pravdivé príbehy ľudí, ktorí boli neuveriteľne zachytení počas jazdy pod vplyvom alkoholu.

Muž, ktorý bol zatknutý na jazdu pod vplyvom alkoholu na motorizovanom chladiči piva.
Muž v Noose v Austrálii bol zatknutý za to, že šiel na ceste na motorizovanom chladiči piva, zatiaľ čo bol omamný. Obžalovaný čelí obvineniam z riadenia vozidla pod vplyvom a jazde bez licencie, keď ho polícia chytila ​​na provizórnom vozidle poháňanom motorom s objemom 50 ccm. Advokáti žalovanej v súčasnosti spochybňujú myšlienku, že chladič predstavuje vozidlo.

Tínedžer, ktorý bol zatknutý za jazdu pod vplyvom alkoholu, zavolal svoju mamičku, ktorá bola tiež zatknutá na účely opitého vozidla a zavolala svojho manžela, ktorý hádal čo? Bol zatknutý za jazdu pod vplyvom alkoholu
Musí si nastaviť rekord, ale táto rodina Južného Canterbury by určite viac nemala, po tom, čo boli tri z nich rezervované na jazdu pod vplyvom alkoholu v rovnakej noci. Sága sa začala o 12.15 hod., Keď bol 15-ročný chlapec zastavený a zatknutý na jazdu pod vplyvom alkoholu. Odfúkol 529 mikrogramov na liter dychu, viac ako tri a pol násobok hranice pre mládež. Teenager bol odvezený na policajnú stanicu Timaru na spracovanie, kde bola jeho matka vyzvaná, aby ho vyzdvihla. Následne bola zastavená a zatknutá na jazdu pod vplyvom alkoholu asi po 2,14 hodiny po vyfúknutí 776 mcg, čo je takmer dvojnásobok hraničnej hodnoty 400 dospelých.

Ale nebolo to tam. Žena potom zavolala svojho partnera, aby prišiel a vyzdvihol oboch. On bol zastavený a zatknutý na North St v asi 3am, keď on vyhodil 559mcg.

Opitý vodič, ktorý zavolal políciu na seba
Žena vo Wisconsine nazvala tiesňovú situáciu a oznámila opitému vodičovi, ktorý bol veľmi občiansky nadšený, najmä vzhľadom na to, že opitý vodič bol v skutočnosti jej. 49-ročná Mary Strey sa po nevšednom večeri medzi Neilsvilleom a Grantonom vo Wisconsine riadila, keď sa rozhodla zavolať na číslo 911 a oznámila sa, že je pod vplyvom.

Začala volanie s dispečerom 911 tým, že povedala: “Niekto je naozaj opitý, keď šoféruje na Granton Road.” Po zistení, kam ide opitý vodič, sa dispečer spýtal: “Ty si za nimi?” “Nie, ja som,” odpovedal Strey s chvályhodnou čestnosťou.

Polícia prišla k tomu, aby našla Strey, ktoré sa rozprášilo, kymácelo sa zo strany na stranu a nedokázalo vykonať testy triezvy. Testy neskôr ukázali, že hladina alkoholu v krvi je dvojnásobkom zákonného limitu.

Muž oblečený ako dychový chlapec, ktorý bol zatknutý na jazdu pod vplyvom alkoholu
Ohio študent James Miller bol zastavený políciou na podozrenie na opitý – v Oxforde v štáte Ohio, potom, ako bol spozorovaný ako veselý jazdec smerom dole jednosmernej ulici, pričom nosil dychový kostým. Podozrenie, že mohol byť piť, bol zvýšený tým, že sedadlo vodiča bolo otvorené na plechovku Bud Light. Millerův dychový kostým predstavoval ciferník s tromi stupňami opilstva: Nudný, Život strany a Sotally Tober.

Keď bol Miller konfrontovaný, vyčistil žuvačku do úst a trval na tom, že nepije. Nanešťastie, v prípade falošného dychového prístroja, skutočný alkoholový test ukázal, že má úroveň .158, takmer dvojnásobok zákonného limitu. Bolo tiež zistené, že má viac ID na neho.

Miller bol obvinený z pitvania neplnoletých osôb, jazdy pod vplyvom alkoholu a narušenia jednosmernej ulice. On bol prepustený do svojej priateľky – ale nie skôr predstavovať v atraktívnej dychová-kostým mugshot, ktorý určite mu zaručí trvalú internetovú slávu.

Zamestnanci, ktorí museli stlačiť opilý šéf automobilu
Desať pracovníkov v Číne tlačilo šoférovo auto tri míle domov po kancelárii – pretože boli príliš opití, aby sa riadili. Skupina si užila jedlo v reštaurácii v centre mesta Čchang-čchun, severovýchodnej provincii Jilin v Číne, keď si uvedomili svoje ťažkosti. Boss Zhang Fei oznámil, že je príliš opitý, aby sa riadil, a zrazu si uvedomil, že nikto nezostal dostatočne triezvo, aby mohol riadiť svoje auto.

Vedenie alkoholu bolo v tomto roku uvedené ako nebezpečný zločin v Číne a páchatelia čelia až šiestim mesiacom vo väzení a ťažkej pokute. Zhang nechcel opustiť svoje auto v centre mesta a bolo príliš neskoro na to, aby zavolal náhradného vodiča – tak viceprezident Huang Weiyun navrhol, aby ho všetci tlačili domov. Huang poukázal na to, že to bolo len tri míle ďaleko a že cvičenie bude robiť všetko dobré – a tak všetci desať rýchlo súhlasili a vyrazili s Zhangom za volantom. Pasažieri boli ohromení, keď videli skupinu, smiať sa a spievať, keď v 45-minútovom ceste presunuli vozidlo VW svojho šéfa cez mestské ulice. Dopravní dôstojníci uviedli, že ak motor automobilu nebol bežaný, nebolo by to podľa čínskeho zákona považované za jazdu pod vplyvom alkoholu.

Opitý vodič, ktorý pilo viac piva, kým čaká na záchranu
Opitý vodič chytený po prevrátení svojho auta

otvoril ďalšiu plechovku piva a čakal na záchranu. Paul Sneddon, 47 rokov, “nemal čo robiť nič iné”, ale pili, súd počul. Keď sa polícia pýtala, koľko opil, nezamestnaný pekár povedal: “Veľa.” On bol zakázaný riadiť po dobu 10 mesiacov a pokutu celkom 1100 dolárov na poplatky za jazdu s nadmerným dychovým alkoholom a neopatrným riadením, čo on admitted.A zakázaný vodič dostal šancu dostať jeho licenciu späť, keď sa objavil, aby sa jeho riadenie teoretický test príliš opitý, aby sa dokonca išiel. Muž, ktorý bol pomenovaný ako Florin I, z Adjud v okrese Vrancea v Rumunsku, stratil právo riadiť, keď bol pred dvoma rokmi zajatý pod vplyvom. Muž, ktorý sa zobral opitý na vodičský test Prišiel znova na skúšku, ale povedal, že je príliš nervózny a potrebuje “niečo na zvýšenie dôvery”. Organizátori skúšok si všimli, že má ťažkosti s chôdzou a rozhodol sa mu dať alkoholový test. Bol požiadaný, aby okamžite opustil skúšku. On bol testovaný s dychu a ukázal, že má 1,11 mg / l alkoholu vo vydychovanom vzduchu. 42-ročného muža povedal, že bude môcť opäť skúšať iba vtedy, ak je střízlivý. Pár, ktorý ich 13-ročný syn riadil, pretože boli príliš opití, aby sa poháňali sami > 32-ročná Heather Choulosová bola obvinená z ohrozenia detí a prispievala k delikvencii maloletých za to, že nechala svojho maloletého syna riadiť. Choulos, jej priateľ, Donald Hughes, 29, a jej 13-ročný syn, šli do pizzerie Lo Coco na večeru a po konzumácii fľaše vína medzi nimi Choulos a Hughes sa rozhodli, že sú príliš pod vplyvom alkoholu. Pár má niekoľko presvedčení o tom, že jazdí pod vplyvom, a tak sa nahromadili na zadné sedadlo a rozhodli sa, že budú tlačiť Choulosovho syna na jazdu v roku 2008 Land Rover. Chlapec, ktorý nikdy predtým jazdila, nedostal žiadnu pomoc od páru vzadu, pretože boli príliš zaneprázdnení. Dieťa sa bojí a frustrovalo, keď si uvedomil, že vedie zlé. Polícia reagovala na zastavenie hovoru a keď prišli, našli Land Rover, ktorý sa zastavil uprostred sirského paláca Francis Drake Boulevard. Chlapec zjavne zastavil auto a odmietol jazdiť ďalej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *